Kicia Kocia w naszym przedszkolu

W środę przedszkolacy wzięli udział w zajęciach warsztatowych „Kicia Kocia” . Dzięki  cudownej pani Monice przenieśli się w zaczarowany świat ich ulubionej bohaterki książek z Serii Kicia Kocia. Już na wstępie dzieci otrzymały oryginalną pieczątkę z Kicią. Następnie śmiechom  i radości nie było końca… Dzieci  uczestniczyły w śpiewach, tańcach, magicznych zaklęciach i eksperymentach przygotowanych przez Panią Monikę. Odbyły się również dyskusje na temat treści i opowieści bohaterów książek o Kici Koci…  Na zakończenie zajęć każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom, a każdy uczestnik warsztatów naklejki, kolorowanki i szablony z ich ukochaną bohaterką.

Seria Kicia Kocia to książki dla dzieci autorstwa gdańskiej pisarki Anity Głowińskiej. Jej bohaterką jest mała, bystra kotka oraz jej przyjaciele. Książeczki o Kici Koci nie tylko bawią, ale także uczą maluchy i dzieci wielu przydatnych czynności czy zachowań, przez co tak chętnie wybierane są przez rodziców.

Skip to content