Personel

KADRA PEDAGOGICZNA stopień awansu
mgr Pietrula Magdalena – dyrektor
dyplomowany
Absolwentka studiów magisterskich w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i arteterapii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu Wydział Pedagogiczno – Artystyczny w Kaliszu.

Studia  podyplomowe:

– Logopedia – Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu,

– Organizacja i Zarządzanie Oświatą – Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie.

mgr Skowrońska  Joanna
kontraktowy
Absolewentka studiów magisterskich w specjalności Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna –Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie.

Studia podyplomowe:

Oligofrenopedagogika – Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie.

mgr Sadowska Halina
 dyplomowany
Absolewntka studiów magisterskich w zakresie wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
 mgr Sowińska Katarzyna
 mianowany
Absolwentka studiów magisterskich w zakresie wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

mgr Ulanicka Lucyna
dyplomowany
Absolwentka studiów magisterskich w zakresie resocjalizacji – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Studia  podyplomowe:

Gimnastyka korekcyjno- kompensacyjna – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie.

mgr Półtoraczyk Małgorzata
dyplomowany
Absolwentka Studium Nauczycielskiego w Lesznie o specjalności wychowanie przedszkolne oraz  studiów magisterskich na kierunku pedagogika w zakresie nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego – Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Zielonej Górze.

Studia podyplomowe:

Oligofrenopedagogika – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie.

mgr Ilona Radwan
kontraktowy
 Absolwentka Państwowej Wyższej  Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie – licencjat  na kierunku pedagogika, w specjalności praca opiekuńczo- wychowawcza, Uniwersytet  im. Adama Mickiewicza w Poznaniu  – magister na kierunku pedagogika-    specjalność wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe.

Twardowska Justyna
mianowany
Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie na kierunku pedagogika, w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej – kształcenie zintegrowane.
 mgr Kamila Dolatowska
mianowany
 Absolwentka Gnieźnieńskiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Menedżerskiej Milenium – licencjat na kierunku pedagogika, w zakresie edukacji elementarnej z terapią pedagogiczną, Wyższa Szkoła Humanistyczna w Lesznie – magister  na kierunku pedagogika, w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego.

Technik rehabilitacji i fizjoterapii.

mgr Tyrzyk Alicja
 mianowany
Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku teologia.

Studia  podyplomowe:

– Logopedia – Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

mgr Sławomir Przybylak  dyplomowany
Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na wydziale pedagogiki, kierunek filologia, w specjalności filologia angielska; Akademia Polonijna w Częstochowie- Wydział Nauk Humanistycznych, kierunek filologia, w zakresie filologii niemieckiej.

mgr Dopierała Barbara – katechetka
 dyplomowany

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie wydział – teologiczny, Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu.

siostra mgr Grażyna Węglarz  dyplomowany
Absolwentka Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie w zakresie teologii ogólnej.

Studia podyplomowe:

Studia Nauk o Rodzinie  Wrocław.

PERSONEL ADMINISTRACYJNO -OBSŁUGOWY
mgr Karczewska Marta samodzielny referent