Rekrutacja 2024/2025 – postepowanie uzupełniające

Postępowanie uzupełniające do przedszkola trwa od 6 marca 2024 do 12 marca 2024. Wnioski należy składać w sekretariacie przedszkola w godzinach od 7:00 do 15:00.

Regulamin rekrutacji, WNIOSEK o przyjęcie dziecka do przedszkola

Zarządzenie.92.2023.2023-12-27

Zarządzenie.93.2023.2023-12-27

Oświadczenia

Oświadczenie o korzystaniu z pełnej oferty przedszkola

Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka

OŚWIADCZENIE O UCZĘSZCZANIU RODZEŃSTWA KANDYDATA DO PRZEDSZKOLA.docx

Oświadczenie o wielodzietności

Oświadczenie o zatrudnieniu.docx

Oświadczenie o zmieszkaniu na terenie Gminy Piaski krewnych dziecka

OŚWIADCZENIE RODZICA SAMOTNIE WYCHOWUJĄCEGO DZIECKO I PRACUJACEGO ZAWODOWO

Oświadczenieo objęciu dziecka nadzorem kuratora.docx

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA/ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

Zgodnie z  rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), dalej RODO, informujemy, że:

1. Administratorem danych jest Przedszkole Samorządowe z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach, z siedzibą przy ul. Dworcowej 25, 63-820 Piaski, reprezentowane przez Dyrektora Przedszkola.
  2. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można kontaktować się poprzez e-mail: iod@piaski-wlkp.pl lub pisemnie na adres: Gmina Piaski, ul. 6 Stycznia 1, 63-820 Piaski.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji dzieci do przedszkola/oddziału przedszkolnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2021 r., poz. 1082 ze zm.). Po zrealizowaniu ww. celu Administrator będzie przetwarzał dane w celach archiwalnych.
  4. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas rekrutacji, a po jej zakończeniu: w przypadku dzieci które zostały przyjęte do przedszkola/oddziału przedszkolnego przez okres uczęszczania do przedszkola/oddziału przedszkolnego; w przypadku dzieci, które nie zostały przyjęte do przedszkola/oddziału przedszkolnego przez okres roku od zakończenia procesu rekrutacji.
  5. Odbiorom danych będą upoważnione osoby zaangażowane w proces rekrutacji.
  6. Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania danych, gdy są niezgodne ze stanem rzeczywistym, ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznają Państwo, że przetwarzanie danych narusza przepisy RODO.
  7. Podanie danych jest obowiązkowe, wynika z przepisów prawa, konsekwencją nie podania danych będzie brak możliwości przeprowadzenia rekrutacji.

Szanowni Państwo!
Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Samorządowego z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskch są wywieszone na drzwiach głównych przedszkola.

Szanowni Państwo.

Wyniki rekrutacji, są wywieszone na drzwiach głównych Przedszkola.

Serdecznie prosimy o wypełnienie i złożenie oświadczenia potwierdzającego wolę korzystania z usług przedszkola do 16 lutego 2024  w sekretariacie przedszkola w godzinach od 7:00- 15:00

Oświadczenie dostępne jest w sekretariacie przedszkola lub w poniższym linku.

oświadczenie woli

Rekrutacja 2024/2025

Rekrutacja do przedszkola trwa od 15 stycznia 2024 do 28 stycznia 2024. Wnioski należy składać w sekretariacie przedszkola w godzinach od 7:00 do 15:00.

Regulamin rekrutacji, wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola

Zarządzenie.92.2023.2023-12-27

Zarządzenie.93.2023.2023-12-27

Oświadczenia

Oświadczenie o korzystaniu z pełnej oferty przedszkola

Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka

OŚWIADCZENIE O UCZĘSZCZANIU RODZEŃSTWA KANDYDATA DO PRZEDSZKOLA.docx

Oświadczenie o wielodzietności

Oświadczenie o zatrudnieniu.docx

Oświadczenie o zmieszkaniu na terenie Gminy Piaski krewnych dziecka

OŚWIADCZENIE RODZICA SAMOTNIE WYCHOWUJĄCEGO DZIECKO I PRACUJACEGO ZAWODOWO

Oświadczenieo objęciu dziecka nadzorem kuratora.docx

5. Odbiorom danych będą upoważnione osoby zaangażowane w proces rekrutacji.