Patron na tropie

Miło nam poinformować, że Przedszkole Samorządowe z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach otrzymało PGS GRANT w wysokości 2 000 zł na projekt „Patron na tropie”.

Za otrzymaną kwotę zakupiliśmy tablice magnetyczne dla każdego oddziału przedszkolnego.

W czerwcu 2019r. cała społeczność przedszkolna na czele z władzami gminy dokonała wyboru 5 kandydatów na patrona przedszkola.

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste losowanie, podczas którego każda z 5 grup wylosowała z 5 propozycji jednego kandydata. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Przed nami miesiąc współpracy dzieci, rodziców i nauczycieli w celu wykonania prezentacji kandydata grupy na zakupionej tablicy magnetycznej.

W dniach 7-11 października 2019r. zorganizujemy wystawę prezentującą sylwetki naszych 5 kandydatów w przedszkolnej szatni z możliwością głosowania. Uroczyste ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 14 października 2019r.