KOMUNIKAT

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informujemy, że

od dnia 29 marca 2021 r. do dnia 11 kwietnia 2021 r. na obszarze kraju ogranicza się funkcjonowanie publicznych i niepublicznych przedszkoli.

W tych dniach przedszkole będzie zamknięte.

Na wniosek rodziców dzieci wymienionych w rozporządzeniu zapewniamy opiekę.
Rodziców, którzy wyrażają taką potrzebę prosimy o kontakt.

W związku z obowiązkowym kształceniem na odległość od poniedziałku, 29 marca w zakładce „Ogłoszenia” będą publikowane materiały edukacyjne dla dzieci.
Dodatkowo dla 5 i 6 latków zostaną podane strony w książkach, które należy w danym dniu wykonać w domu.

Rodziców 5 i 6 latków, którzy nie odebrali książek prosimy o ich odbiór z przedszkola w poniedziałek 29.03.2021 w godz. 8:00-12:00. Prosimy dzwonić dzwonkiem przy głównych drzwiach wejściowych.

Proszę rodziców o częste sprawdzanie OGŁOSZEŃ na stronie internetowej przedszkola.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny (65 571 90 43, 693 928 333) lub mailowy (przedszkole@edu.piaski-wlkp.pl).

Agnieszka Jankowiak