Informacja dot. Szkoły Muzycznej w Gostyniu

Szanowni Państwo,

w imieniu Dyrektor Katarzyny Grzybowskiej, zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłanie do Rodziców dzieci w wieku 6 i 7 lat Państwa przedszkola za pomocą poczty elektronicznej filmiku pt. „Muzyczne patatajki” przygotowanego w ramach akcji rekrutacyjnej kandydatów do klas I-ych PSM I st. im. J. Zeidlera w Gostyniu na rok szkolny 2020/2021. (link w treści niniejszej wiadomości poniżej). https://www.youtube.com/watch?v=Ce38fDOqkeY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR34A5dhtJU0Zc_1cUIOinNxcy5l7YunAXuiecPbCDJ1G0pvS0474VLQ3qs

Film dostępny również na profilu szkolnym Facebook. facebook.pl/psmgostyn

Zadanie dla chętnych Rodziców i dzieci polega na obejrzeniu filmu oraz nagraniu i przesłaniu do szkoły muzycznej wykonań potencjalnych kandydatów. Przez to muzyczne zadanie przeprowadzi Państwa Pani Agata – nasza nauczycielka w klasie skrzypiec.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję a Rodziców i Dzieci zapraszamy do naszej szkoły!

Wszelkie informacje dot. rekrutacji na nowy rok szkolny 2020/2021 do klas I-ych Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Józefa Zeidlera w Gostyniu dostępne są na naszej stronie internetowej www.psm-gostyn.pl oraz na profilu FB https://www.facebook.com/psmgostyn/.

Z wyrazami szacunku,

Agnieszka Turkiewicz 

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
im. Józefa Zeidlera
w Gostyniu
ul. Strzelecka 28, 63-800 Gostyń
tel. 65 572 33 21
sekretariat.psm@interia.eu www.psm-gostyn.pl

Skip to content