Motyle żegnają przedszkole…

10 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego grupy „Motyli”. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które rozpoczęły edukację przedszkolną jako 3 – latki i przeszły cały czteroletni etap edukacyjny w naszym przedszkolu.
Motyle uświetniły ten dzień programem artystycznym, w czasie którego zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice docenili ich trud gromkimi brawami.
Kolejni absolwenci opuszczają nas, aby po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów, spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i udanych wakacji.
Dziękujemy również Rodzicom za ich wsparcie i zaangażowanie w życie przedszkola.

Skip to content