WSPIERAMY ZUZIĘ!!!

„Nasze przedszkole integracyjne, silny słabszemu poda dłoń” to słowa naszego przedszkolnego hymnu, które doskonale obrazują jak dobre serca mają nasze dzieci, rodzicie i pracownicy.

Nasze przedszkole, dzięki zaangażowaniu rodziców, nauczycieli i pracowników oraz dzieci, cały czas czynnie wspiera akcję
„ZUZIA, KONTRA SMA”.

Na początku września dzieci wspólnie ze swoimi nauczycielkami przygotowały zakładki do książek, które można było kupić na piaskowskim rynku w czasie akcji Narodowe Czytanie.

Nasza placówka przyłączyła się do akcji „Szafowanie dla Zuzi”. Dziękujemy Wszystkim, którzy dostarczyli do naszego przedszkola używaną odzież, obuwie, ręczniki i pościel. Zebrane produkty przekazaliśmy wolontariuszom z Fundacji „Po pierwsze”, które podczas wielkiego finału odebrał piosenkarz Michał Wiśniewski. Otrzymane pieniądze zasiliły konto Zuzi Suleckiej.  Serdecznie dziękujemy.

W tym tygodniu zakończyła się zbiórka pieniędzy w ramach akcji „5 dla Zuzi”. Uzbierana kwota 1140 zł także zostanie przekazana na konto Zuzi. Dziękujemy.
Od dzisiaj rozpoczynamy akcję zbierania kasztanów. W tym roku, po wspólnym uzgodnieniu rodziców i nauczycieli, cała kwota zostanie również przekazana na wsparcie małej Zuzi.
Gorąco zachęcamy do przynoszenia do przedszkola kasztanów. Kosze będą wystawione przed głównym wejściem do budynku.
Skip to content