Zakończenie roku – Pszczoły

17 czerwca 2021 r.  w ogrodzie przedszkolnym odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków.

Pani dyrektor Agnieszka Jankowiak powitała zebranych rodziców, podziękowała za cały rok współpracy, a dzieciom życzyła samych sukcesów. Na kolorowym tle w oddali Pszczoły zaprezentowały program artystyczny, który tradycyjnie już rozpoczął się polonezem. Po udanym występie absolwenci otrzymali z rąk Pani dyrektor – dyplom, książkę oraz medal absolwenta.

Rodzice w imieniu swoim i swoich dzieci podziękowali dyrekcji, nauczycielom i opiekunom grupy za trud oraz cierpliwość okazaną ich pociechom.

Wszystkim absolwentom przedszkola życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych radosnych wakacji.

Skip to content