Podwójny sukces naszych przedszkolaków

Nasi przedszkolacy wzięli niedawno udział w konkursie – przeglądzie małych form teatralno-muzycznych organizowanym przez Ochronkę Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP Niepubliczne Przedszkole w Gostyniu pt. „To jest Edmund, to jest On, dobry jak mało kto”.

Miło mi poinformować, że dzieci z grupy Motyle zajęły pierwsze miejsce. Zaprezentowały przedstawienie o życiu i działalności Edmunda Bojanowskiego w formie czarnego teatru.

Drugie miejsce przypadło grupie Bajkowe Ludki, która przedstawiła postać błogosławionego E. Bojanowskiego prezentując równie ciekawy teatr cieni.

Cieszymy się bardzo z tego sukcesu i gratulujemy dzieciom i Paniom, które przygotowały oba spektakle. Duże Brawa!!!

Serdeczne dziękujemy Panu Gerardowi Misiaczykowi za pomoc przy nagraniu jednego z przedstawień.

Zapraszamy do obejrzenia obu przedstawień.

Laureaci konkursu