WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ – DZIEŃ DZIECKA CZ. 1

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był to dzień pełen atrakcji.

W naszym przedszkolu Dzień Dziecka rozpoczął się od dekoracji placu zabaw kolorowymi balonami. Jedną z atrakcji była wizyta w przedszkolnym kinie, w którym dzieci z wielkim zainteresowaniem obejrzały film. Przed wejściem do sali kinowej każdy musiał zakupić bilet oraz dostał „rożek” wypełniony chrupkami. Kolejną niespodzianką była zabawa malarska. Dzieci malowały farbami na ścianie wykonanej ze streczu. Powstały piękne malowidła, które można było podziwiać między przedszkolnymi sosnami. Było dekorowanie przedszkolnego placu kolorową kredą.  Dzieci brały również udział w zawodach i rozgrywkach sportowych, tańcach i zabawach integracyjnych.

Dodatkiem były grillowane kiełbaski i przyjęcie ze słodkościami.

Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen wrażeń.

A w poniedziałek czeka nas kolejna część przyjemności. Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejną niespodziankę!!!

Biedronki

Motyle

 

Stokrotki

Pszczoły

Bajkowe Ludki

Skip to content