KOLOROWA ŁĄKA SPOTKANIA

Dzisiaj 1 czerwca nasze przedszkole rozpoczyna pracę nad przygotowaniem Kolorowej Łąki Spotkania.

Z wielką radością przystępujemy do pracy na zaproszenie Centrum Kultury i Biblioteki w Piaskach.

Każda grupa dzieci w naszym przedszkolu otrzymała swój kawałek łąki, a każde dziecko swój kwiat, który może pokolorować w najbardziej wymyślny sposób i oznaczyć swoim imieniem.

Ma to być znak dla nas wszystkich, że każdy z nas jest częścią całości i nie powinien czuć się samotny.

Każde dziecko otrzyma również do domu nasiona kwiatów i traw, aby w realny sposób przygotować w dowolnym miejscu swój kawałek kwiatowej łąki oraz „kwiatkowe słodkości”.

Zapraszamy do dzielenia się z nami zdjęciami, na których zostanie uwieczniona własna kolorowa łąka dziecka.