PLAC ZABAW

Pod koniec kwietnia plac zabaw w Przedszkolu Samorządowym z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach wzbogacił się o nowe zabawki. Dzieci z wielkim ożywieniem obserwowały prace związane z ich montażem. Na naszym placu pojawiły się huśtawki, bocianie gniazdo, karuzela i wspaniały tor przeszkód.

Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu. Z ogromną niecierpliwością czekały, aby przetestować nowe atrakcje. Skoro tylko pojawiła się sprzyjająca pogoda z wielką radością rozpoczęły zabawę.

Sponsorami naszych nowych atrakcji na placu zabaw są: Rada Rodziców przy Przedszkolu Samorządowym z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach i Rada Sołecka w Piaskach z Panem Sołtysem Krzysztofem Jakuszkiem.

Bardzo serdecznie dziękujemy na wsparcie i pomoc oraz za ogromną radość naszych podopiecznych.