Udział w konkursie „Maludas”

„Pszczoły” wzięły udział w konkursie plastycznym „Maludas” na temat „Moje przedszkole”.

Ich marzeniem jest wybudowanie wymarzonego placu zabaw. Podczas „burzy mózgów” doszli do wniosku, że bardzo chcieliby: boisko sportowe, basen, basen z kulkami, dużą zjeżdżalnię, kolorowe huśtawki, tunele do przechodzenia, karuzele, piaskownice, ścianę wspinaczkową. Pomysłów i marzeń było bardzo dużo, dlatego dzielnie zabrały się do pracy.

Dzięki temu, że pracowały jak mróweczki powstał projekt pięknego, wymarzonego placu zabaw, który sprawił im dużo radości i satysfakcji z wykonanego zadania.

Teraz pozostaje trzymanie kciuków o wywalczenie miejsca na podium 🙂

Warunkiem ważnego uczestnictwa Przedszkola w Konkursie jest udostępnienie na jego
oficjalnej stronie internetowej informacji o udziale w Konkursie, wraz z hiperłączem (linkiem)
do sklepu internetowego Organizatora o domenie:

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z działań artystycznych naszych przedszkolaków.