Wyniki konkursu plastycznego na zakładkę do książki

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny na zakładkę do książki został rozstrzygnięty.

Do organizatora konkursu wpłynęło 9 filmików. Dzieci i ich rodzice wykazali się kreatywnością i pomysłowością  w tworzeniu przepięknych dzieł.

Wszystkich uczestników ogłaszamy zwycięzcami konkursu:

Zofia Zbiorczyk, Nikola Gubańska, Zuzanna Schonfelder, Zofia Przybył, Wojciech Swat, Oskar Gubański, Adam Dymarczyk, Wojciech Kwinta, Krzysztof Gierczyński

Komisja konkursowa wyróżniła 2 filmy: Zosi Zbiorczyk i Wojtka Swata.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy !!!

Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy do przedszkola. Nagrody zostaną wydane przy głównych drzwiach przedszkola.

Zapraszamy do obejrzenia filmików na stronie internetowej przedszkola w zakładce „Z życia przedszkola”.