KOMUNIKAT

Uwaga Rodzice

W związku z decyzją rządu dotyczącą zamknięcia placówek oświatowych informuję, że nasze przedszkole zostaje zamknięte od dnia 16.03.2020r. do 25.03.2020r. z uwagi na profilaktyczne przeciwdziałanie w rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Natomiast w dniach 12.03.2020r. (czwartek) i 13.03.2020r. (piątek) nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno- wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze, czyli przyprowadzają Państwo wyłącznie te dzieci, które nie będą miały opieki.

Rodzicom dzieci do lat 8 przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje na stronie internetowej ZUS.

 

Z uwagi na profilaktyczne przeciwdziałanie w rozpowszechnianiu się koronawirusa apelujemy do Państwa, aby na czas zamknięcia przedszkolna dzieci pozostawały w domu oraz nie przebywały w większych skupiskach ludzi.

 

Proszę śledzić systematycznie stronę internetową przedszkola.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach

Magdalena Pietrula

Skip to content