Wycieczka do zakładu tapicerskiego VIOLEX

Dnia 6 czerwca dzieci z grupy Bajkowe Ludki wybrały się na wycieczkę do zakładu tapicerskiego VIOLEX w Strzelcach Wielkich.

Na miejscu zostały bardzo miło przywitane przez p. Wiolettę Szwałek, która opowiedziała dzieciom jak zostać tapicerem i czym się on zajmuje. Podczas wizyty w zakładzie przedszkolaki zobaczyły co potrzebne jest do produkcji mebli tapicerowanych i z jakich narzędzi i maszyn korzysta tapicer w pracy. Wszyscy z dużym zainteresowaniem przyglądali się pokazywanym z bliska narzędziom i maszynom. Na pożegnanie dziękując za możliwość poszerzenia swojej wiedzy, mali odkrywcy z naszej grupy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Wycieczka ta z pewnością poszerzyła wiedzę przedszkolaków na temat świata zawodów i środowiska pracy.

 

 

 

Skip to content