Międzyprzedszkolny konkurs wiedzy o Polsce

Międzyprzedszkolny konkurs wiedzy o Polsce na podstawie wybranych legend odbył się 30 maja w Przedszkolu Samorządowym z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach. Do konkursu przystąpiły także dzieci z oddziałów przedszkolnych w Bodzewie, Szelejewie oraz w Piaskach. Łącznie pięć drużyn rywalizowało o zwycięstwo.
Pani Małgorzata Półtoraczyk i Pani Ilona Radwan sprawdzały wiedzę przedszkolaków, która była zachwycająca.
Zadania były oceniane przez komisję w składzie: Dyrektor Przedszkola Samorządowego z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach Pani Magdalena Pietrula, Dyrektor GOK Pan Sebastian Nowak,  Kierownik CUW Pani Edyta Biernacka i Panie Bibliotekarki Pani Maria Juszczak oraz Pani Anna Twardowska.
Rywalizacja była zacięta a o wygranej zadecydowały niewielkie różnice punktów.
I miejsce – MOTYLKI z Przedszkola Samorządowego z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach
II miejsce – PSZCZÓŁKI z Przedszkola Samorządowego z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach
III miejsce – BIEDRONKI ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach oraz GRUPA PRZEDSZKOLNA ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Wlkp. w Bodzewie
IV miejsce – KOTKI ze Szkoły Podstawowej im. Bł. Edmunda Bojanowskiego w Szelejewie.
Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

Skip to content