Wyjazd do kina

12 marca 2019r. dzieci z grupy Stokrotki, Motyle, Pszczółki i Bajkowe Ludki wybrały się na wycieczkę do kina do Gostynia. Dzieci miały okazję obejrzeć film animowany pt. „Corgi, psiak królowej”. Była to wesoła opowieść o Rexie, nieziemsko rozpuszczonym, ślicznym małym Corgi, ulubionym piesku brytyjskiej królowej.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym celem wycieczki do kina jest nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale również wdrażanie do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie, stwarzanie sytuacji aktywizujących procesy myślowe- rozumienie wartości takich jak: dobro, prawda, przyjaźń.

Wyjazdy edukacyjne dają możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy.

Po udanym seansie wszyscy w doskonałych nastrojach wrócili do przedszkola.

 

Skip to content