Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd

Dnia 5 stycznia 2019r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w II Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd „Dzieciątku Bożemu Śpiewajmy”. Organizatorem były Siostry Służebniczki z Ochronki w Podrzeczu.

Mali wokaliści z grup Bajkowe Ludki, Motyle i Pszczółki udowodnili, że talentu im nie brakuje. Mieli w sobie ogromną energię i odwagę, by wejść na scenę i zaprezentować się przed pokaźnym gronem słuchaczy. Każdy występ był nagrodzony brawami i upominkami.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sukcesów.

Grupa 4-latków: Adam Dymarczyk II miejsce

Grupa 5-latków: Gabriela Kowalik III miejsce

Grupa 6-latków: Gabriela Markowska II miejsce, Zosia Madej wyróżnienie

Jesteśmy dumni, że nasi wychowankowie stali się częścią przepięknego, nastrojowego konkursu.

Skip to content