Piknik Charytatywny zorganizowany dla Mikołaja Talarczaka

Piknik Charytatywny zorganizowany dla Mikołaja Talarczaka na zakup windy, przez nasze Przedszkole, w sobotę, 6 października na Orliku w Piaskach możemy uznać za bardzo udany.

Zebraliśmy 2122,57 zł!!!

Nie byłoby tego sukcesu bez Was Drodzy Rodzice, Waszych pociech, ludzi dobrej woli oraz wolontariuszy. Cieszymy się ogromnie, że udało się połączyć pomoc z dobrą zabawą i czasem spędzonym w gronie najbliższych.

Atrakcji było mnóstwo. Wspólna rozgrzewka, zabawy ruchowe i występy grupy tanecznej Mimika z Piasków. Przedszkolacy mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z Żółwiem Ninja. Pomagał również piesek Dasco-Nowofundland. Każdy miał okazję spróbować pysznych wypieków, kiełbasy z grilla i wyśmienitej grochówki. Kalorie można było spalić podczas Zumby, prowadzonej przez instruktorkę ze Szkoły Tańca Desperado. Rodzice rozegrali również mecz piłkarski. Było mnóstwo pozytywnej energii. Rodziny mogły przejechać się bryczką. Dzieci miały możliwość usiąść za kierownicą wozu strażackiego, obejrzeć sprzęt i porozmawiać ze strażakami. Przedszkolacy otrzymali pamiątkowe medale.

Za okazane wielkie serca i za obecność! DZIĘKUJEMY!!!

Skip to content