Dzień Drzewa

Każdy z nas do życia potrzebuje tlenu. Nie bez znaczenia jest więc troska o drzewa. Dlatego tak ważny Dzień Drzewa postanowiliśmy wspólnie uczcić w naszym przedszkolu. Pani Halinka i Pani Joanna przygotowały dla dzieci ciekawe zajęcia. Były wspólne zabawy ruchowe i zagadki.
Przedszkolaki miały możliwość stworzyć leśny koncert, dowiedzieć się co może powstać z drzew i obejrzeć piękną bajkę pt. „Drzewo, które lubiło dawać.” Wszyscy ubrani w kolorowe koszulki stworzyli wspaniałe drzewo, które zostało uwiecznione na fotografii. Była to bardzo interesująca lekcja przyrody.
W związku z Dniem Drzewa w naszym przedszkolu została zorganizowana wystawa prac plastycznych wykonanych przez dzieci wspólnie z Rodzicami.
Dziękujemy tym Rodzinom, które wzięły aktywny udział. Każda praca jest bardzo indywidualna, kreatywność Państwa nie zna granic.
Dziękujemy.

Skip to content